0

Bērnu rīti

Kino skatīšanās kā maģisks piedzīvojums

KINO SEANSI UN RADOŠĀS DARBNĪCAS

Jau sesto sezonu kinoteātrī “Kino Bize” katru otro svētdienu mazākos skatītājus iepriecina “Bērnu rīti”. Īpašā programma sākas ar animācijas filmas seansu plkst. 11.00, pēc kura seko tematiski saistīta radošā darbnīca.

"Bērnu rīti" sniedz iespēju skatītājiem ne vien labi pavadīt laiku, bet arī izglītoties un baudīt kvalitatīvu kino. Pēc kino seansa kopā ar bērniem radoši izspēlējam filmā redzētās tēmas un atdzīvinām tās varoņus, lai kino skatīšanās pieredze veidotos kā patīkams un neaizmirstams piedzīvojums. 

Mēs ticam, ka kino skatīšanās laikā skatītāji gūst arvien jaunas zināšanas un kultūras pieredzi, kas attīsta mazā cilvēka personību un spēju emocionāli līdzi just. Pasākumu cikls nodrošina jaunajai paaudzei iespēju iepazīties ar retāk izrādītām Eiropas un Latvijas filmām.

Ar atplestām rokām gaidām gan tos, kas kino vēl nav apmeklējuši, gan tos, kuriem tā ir ierasta aktivitāte. Kinoteātra telpas ir nelielas un mājīgas, piemērotas ģimenēm. Pasākumu laikā cenšamies nodrošināt katram dalībniekam individuālu pieeju. 

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Repertuārs