0

Asteriks: Brīnumdziras noslēpums

Asterix: the Secret of Magic Potion

5+

Animācijas filma

87 min

icon imbd

Iemīļotie Kino Bize BĒRNU RĪTI tagad notiek tiešsaistē, katru otro nedēļu piedāvājot citu animācijas filmu un radošo darbnīcu. Laipni lūgti pievienoties kā mazi, tā arī lielāki skatītāji, lai kopā veidotu skaistu un atmiņā paliekošu kino baudīšanas pieredzi no mājām.

No 7. līdz 16. maijam MĀJAS KINO būs iespējams noskatīties aizraujošo filmu “Asteriks: Brīnumdziras noslēpums” un meklēt jaunus piedzīvojumus ar jau iemīļotiem varoņiem. Druīds Panoramikss daudzus gadu desmitus ir glabājis zināšanas, kā pagatavot noslēpumaino brīnumdziru, taču, kad vecais Panoramikss savainojas, viņš saprot, ka ir pienācis laiks izraudzīties sev pēcteci. Kopā ar apsviedīgo gudrinieku Asteriku un labestīgo spēkavīru Obeliksu viņš dodas ceļojumā pa Galliju, lai atrastu jauno brīnumdziras noslēpuma sargātāju.

Radošajā darbnīcā pēc filmas katrs dalībnieks varēs izveidot olimpiskos lauru lapu vainagus, kas iedvesmos iejusties filmas tēlu lomās un doties meklēt piedzīvojumus pašiem. Vainagus būs iespējams izveidot izmantojot materiālus, ko nosūtīsim uz jums tuvāko pakomātu un sekojot darbnīcas vadītājas norādēm ierakstā. Pasākumā iespējams piedalīties laikā pēc katras ģimenes izvēles no piektdienas rīta līdz nākamās nedēļas svētdienai.

Režisors:

Alexandre Astier

Gads:

2018

Valsts:

FR, BE

Valoda:

LV

  • ASTÉRIX_LE_SECRET_DE_LA_POTION_MAGIQUE__Photo_9.jpg
  • asterix-et-le-secret-de-la-potion-magique-w7av.jpg
  • asterixmagic.jpg
  • maxresdefault (6).jpg

Repertuārs