0

Auniņš Šons: Fermagedons

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

5+

Animācijas filma

86 min

icon imbd

Iemīļotie Kino Bize BĒRNU RĪTI tagad notiek tiešsaistē, katru otro nedēļu piedāvājot citu animācijas filmu un radošo darbnīcu. Laipni lūgti pievienoties kā mazi, tā arī lielāki skatītāji, lai kopā veidotu skaistu un atmiņā paliekošu kino baudīšanas pieredzi no mājām.

No 26. martam līdz 4. aprīlim MĀJAS KINO būs iespējams noskatīties bērnu vidū iecienīto animācijas filmu “Auniņš Šons: Fermagedons“. Tā stāsta par netālu no auniņa Šona fermas avarējušu piemīlīgās un draiskās citplanētietes Lu-Las kosmosa kuģi. Lu-Las neparasto spēju un nebeidzamo blēņu apburts, Šons nolemj palīdzēt savai jauniegūtajai draudzenei atgriezties mājās, nenojaušot, ka nežēlīga citplanētiešu mednieku organizācija jau dzen viņiem pēdas.

Radošajā darbnīcā pēc filmas katrs dalībnieks varēs izveidot karnevāla cienīgu masku kādā no filmā redzēto aitiņu izskatā. To būs iespējams radīt izmantojot darbnīcas materiālus, ko nosūtīsim uz jums tuvāko pakomātu un vadoties pēc darbnīcas vadītājas norādēm. Pasākumā iespējams piedalīties laikā pēc katras ģimenes izvēles no piektdienas rīta līdz nākamās nedēļas svētdienai.

Režisors:

Will Becher, Richard Phelan

Gads:

2019

Valsts:

UK, FR, BE, US, CN

Valoda:

LV

  • shaun-sheep-2.webp
  • farmageddon1-superJumbo.jpg
  • AAAABTjOeO4rosL32aQKZRnFIpFjgeNHn13be1GcgTvtKs9wp9m449F4nmldUPVLjXfNomHdinIKBQudwh2wz90-aepRUo6QY-ZnHXP6.jpg
  • a-shaun-the-sheep-movie-farmageddon-2019.jpeg

Repertuārs