0

Randiņš Belevillā

The Triplets of Beleville

5+

Animācijas filma

80 min

icon imbd

Bērnu rīti turpinās un, kā ierasts, tiekamies katru otro svētdienu!

Pasākumi tiek veidoti ar mērķi veidot kvalitatīvu kino pieredzi mazajiem skatītājiem. Kamēr vecākiem tiek dota iespēja atvilkt elpu pie kādas atspirdzinošas limonādes glāzes, bērni tiek ne tikai izklaidēti, bet arī izglītoti ar sarunām un radošajām darbnīcām. Šogad vairāk centīsimies pievērsties plašām un aktuālām tēmām. Tās apskatīsim pavisam vienkāršā un saprotamā valodā, neaizmirstot tēmas vēsturisko, problemātisko un aktuālo pusi. Jau pierādījies, ka vislabāk Bērnu rītu sākt ar filmas seansu, pēc kura seko citas aktivitātes.

Šajā svētdienas rītā skatīsimies aizraujošo animācijas filmu "Randiņš Belevillā" (Belleville Rendez-Vous). Tā stāsta par vientuļu zēnu, čempionu, kuru audzina vecmāmiņa. Ievērojusi, ka viņam nekas uz pasaules nešķiet aizraujošāks par braukšanu ar velosipēdu, Sūzas kundze enerģiski ķeras pie zēna trenēšanas. Paiet vairāki gadi, un Čempions attaisno savu vārdu. Viņš ir gatavs dalībai pasaulslavenajā Francijas velotūrē. Sacensību laikā Čempionu nolaupa divi noslēpumaini vīri melnā. Sūzas kundze kopā aruzticamo suni Bruno dodas viņu glābt. Viņu ceļš ved pāri okeānam uz milzīgo megapoli Belevilu. Tur Sūzas kundze sastop trīs ekscentriskas dāmas - 30to gadu estrādes zvaigznes - , kas tagad atkal apvienojušās ansamblī "Belevilas Trio". Viņas nolemj Sūzu un Bruno ņemt savā paspārnē. Pateicoties Bruno izcilajai ožai, drosmīgais duets drīz vien nonāk uz Čempiona pēdām. Vai viņiem izdosies sagraut ļaunās franču mafijas ellišķīgos plānus?

Pēc filmas seansa sekos radošā darbnīca, kurā kopīgiem spēkiem apgūsim dažādus papīru izmantošanas veidus un kolāžu veidošanas tehnikas. Katrs varēs izveidot savu kolāžas pastkartīti, kuru, iespējams, kādam vēlāk nosūtīt pa pastu.

Režisors:

Sylvain Chomet

Gads:

Valsts:

FR, CA, BE

Valoda:

LV

  • c0309f056696574c19d6f5946fe4edfd.jpg
  • 1f6f5f99d3fba4c5bd015c9b5231f31a.jpg
  • e0276b9a3e1c729ca530382f4dbde3e3.jpg
  • 0922bb074b399bbec516dea038b373a9.jpg

Repertuārs