0

Ups! Kuģis pazudis...

Ooops! Noah is Gone

5+

Animācijas filma

87 min

icon imbd

Kinoteātra "Kino Bize" Bērnu rīti notiek katru otro svētdienu. To mērķis ir veidot kvalitatīvu kino pieredzi mazajiem skatītājiem. Kamēr vecākiem tiek dota iespēja atvilkt elpu pie kādas atspirdzinošas limonādes glāzes, bērni tiek ne tikai izklaidēti, bet arī izglītoti ar sarunām un radošajām darbnīcām. Turpmākā filmu un radošo aktivitāšu programma ir veidota, lai piesaistītu arī pašus mazākos skatītājus. Ar atplestām rokām gaidīsim gan tos, kuriem kino vēl nav izdevies apmeklēt, gan tos, kuriem tā jau ir ierasta lieta. Kinoteātra telpas ir nelielas un mājīgas, kā arī pasākuma laikā cenšamies katram dalībniekam nodrošināt individuālu pieeju. Uz tikšanos!

Šajā svētdienas rītā skatīsimies labi pazīstamo Bībeles stāstu no citādāka un jautrāka rakursa. Filma "Ups, kuģis pazudis" (Ooops Noah is gone) stāsta par nestriāniem Deivu un viņa dēlu Finiju, kuri grasās no gaidāmajiem plūdiem glābties šķirstā. Taču visiem vietas nepietiek. Nestriāni netiek iekļauti Noasa šķirstā ielūgto sarakstā. Glābdami savu raibo kažoku, Deivs un Finijs izliekas par grimpiem – kareivīgiem un nikniem, lapsai līdzīgiem četrkājainajiem. Viņiem izdodas iekļūt šķirstā, taču starp īstajiem grimpiem un nestriāniem izceļas konflikts par vietu uz kuģa. Cīņas karstumā Finijs un jaunā lapsiņa Lea izkrīt no šķirsta. Tagad vecākiem rūp tikai viens – atrast savus bērnus. Finijs un Lea dodas briesmu un piedzīvojumu pilnā ceļojumā un satiek citus dzīvniekus, kuri arī nav iekļuvuši šķirstā. Raibā kompānija cenšas glābties no ūdens, kas kāpj arvien augstāk un augstāk. Ceļā viņi sastop piedzīvojumus, draudzību un savu īsto aicinājumu, kam pat grēku plūdi nav drauds.

Pēc filmas seansa domājot par pasaules rašanos ļausimies fantāzijas plūdiem. Kopīgi no dažādiem sadzīvē atrodamiem materiāliem veidosim vēl citas radības, kuras varētu būt netiktas ielaistas uz Noasa šķirsta klāja.

Režisors:

Toby Genkel, Sean McCormack

Gads:

2015

Valsts:

DE

Valoda:

LV

  • 2f7fb3c6b29c912c52d0b6d070d2f0b7.jpg
  • c163f0dd19de9eb8716e90336ed99629.jpg
  • 8b0841dcdd475c0f429c578eebd8cf53.jpg
  • f03d32b6765fab6ecf90aa391539a073.jpg

Repertuārs