0

Ceļš uz nekurieni

Lost Highway

18+

Trilleris, mistērija

134 min

icon imbd

Mūziķis Freds Medisons saņem noslēpumainas VHS kasetes, kas iemūžinājušas viņu un viņa sievu mājās. Fredu vajā domas, ka viņa sievai varētu būt romāns ar kādu citu. Kad viņš pēkšņi tiek notiesāts par sievas slepkavību, Freds pazūd un viņa vietā uzrodas jauns mehāniķis.

“Ceļš uz nekurieni” (Lost Highway) ir hipnotizējoša meditācija par identitātes noslēpumaino dabu. Dramatiska mistērija ar 90. gadu spožāko amerikāņu rokmūziku (pornozvaignes lomā Merilins Mensons), kas dažbrīd savijas ar zinātnisko fantastiku – viena no Deivida Linča nozīmīgākajām un biedējošākajām filmām. 

Trešdien, 13. decembrī pl. 20:30 pirms filmas seansa ievadlekciju sniegs kino zinātniece Dita Rietuma.

Atzīmējot Kino Bizes vienpadsmito gadadienu, aicinām astoņos seansos iepazīt četrus jūtūbera-aktiera-mūziķa-mākslinieka-režisora Deivida Linča kinodarbus. Retrospekcija apvienos spilgtākās amerikāņu kulta režisora filmas – aizsākums ar pilnmetrāžas debiju “Dzēšgumijgalva”, 90. gadu rokmūzikas galvlauzis “Ceļš uz nekurieni”, Tvinpīkas sāgas atslēgfilma un Linčam raksturīgā sirreālisma estetizācija filmā “Malholanda ceļš”. Katra filma tiks demonstrēta divos seansos ar subtitriem latviešu valodā. Daļu no seansiem papildinās ievadvārdi, viktorīnas un īslekcijas.

Režisors:

David Lynch

Aktieri:

Bill Pullman, Patricia Arquette, John Roselius, Louis Eppolito

Gads:

1997

Valsts:

US

Valoda:

EN

Subtitri:

LV

  • Lost-Highway-HERO.jpg
  • CIN_LostHighway_1600x900-a_57519.jpg
  • 31590id_091_16x9 copy_w1600.jpg
  • 20190404-NrQjFE6OqwPavc7XA3EW.webp

Repertuārs