0

Paradīze – Mīlestība

Paradise: Love

18+

Drāma

120 min

icon imbd

Terēze, 50 gadus veca austriešu dāma, dodas seksa tūrisma meklējumos uz Keniju, taču ceļojuma laikā sastopas ar skaudru patiesību: mīlestība Kenijas pludmalē ir tikai bizness.

Austriešu režisors Ulrihs Zeidls nereti raksturots kā dumpiniecisks 20./21.gs. mijas kinoveidotājs, kas savu filmu un tajās neērto jautājumu atspoguļojuma dēļ saņēmis kritiku pasaules sociālajā telpā un vienlaikus atzinību starptautiskos kinofestivālos. “Paradīze - Mīlestība” ir viena no autora triloģijas filmām, kurā tas, nojaucot robežu starp dokumentālu un spēles kino un pievēršoties cilvēka seksualitātes tēmai, izvēršs provokatīvu diskusiju, kurā viennozīmīgas atbildes sniegšanu sarežģī eksistensiālas vientulības, intimitātes un cilvēku vājību komplekss.

Filmas “Paradīze - Mīlestība” 17. septembra īpašo seansu ar ceļavārdiem atklās “Klasikas kino vakaru” filmu programmas kuratores Agnese Lipska un Ieva Augstkalna.

Piektais “Klasikas kino vakaru” cikls pievērsies trīs 21.gs. filmām, kuras tāpat kā kinoteātris Kino Bize šogad atzīmē desmito jubilejas gadu. Filmu programma aptver spožus kinodarbus no 2012. gada, kas ar savu izteikti kinematogrāfisko formu un oriģinālo vēstījumu raksturo aizvadīto desmitgadi kinomākslā.

Nākamajos Klasikas kino vakaros: 7. - 8. oktobris. SAVRUPNIEKI NO MEŽONĪGAJIEM DIENVIDIEM (Beasts of the Southern Wild) 11. - 12. novembris. SVĒTIE MOTORI (Holy Motors)

Režisors:

Ulrich Seidl

Aktieri:

Margarethe Tiesel, Peter Kazungu, Inge Maux

Gads:

2012

Valsts:

AT

Valoda:

DE, EN

Subtitri:

LV, EN

  • PL 2.jpeg
  • PL 3.jpeg
  • PL 4.jpg
  • PL 5.jpeg

Repertuārs