0

Sasien mani! Atsien mani!

Tie Me Up! Tie Me Down!

16+

Komēdija, drāma

101 min

icon imbd

Rikijs, 23 gadus vecs psihatriskās slimnīcas pacients, tiek atbrīvots no ārstēšanas iestādes. Līdz tam viņam bijis romāns ar slimnīcas vadītāju un ārstējošo ārsti. Viss, ko vēlas jaunais un brīvais Rikijs, ir mierpilna ģimenes dzīve ar bijušo pornozvaigzni Marinu. Viņš nolemj sievieti sagūstīt, lai liktu sevī iemīlēties. 

Pedro Almodovara filma “Sasien mani! Atsien mani!” balansē starp absurdu komēdiju un patiesu mīlasstāstu, kurā režisors ar asprātīgu vieglumu atklāj seksualitātes un apsēstības robežlīnijas. Vitalitātes, humora un neprātīgas iekāres kvintesenci Almodovars iezīmē ar sev raksturīgo krāsu spēli un vieglām režijas piruetēm.

Pirmdien, 12. decembrī, pl. 20:00, filmas īpašajā seansā kino kritiķe Dace Čaure skatītājus iepazīstinās ar aktiera Antonio Banderasa ceļu no izbēguša psihiatrijas klīnikas pacienta līdz Runcim zābakos Šrekā.

Kinoteātris “Kino Bize” desmitajā jubilejā aicina astoņos seansos baudīt četras spāņu kinorežisora Pedro Almodovara filmas un kopā atzīmēt kinoteātra apaļās jubilejas svinības. Retrospektīva apvieno Almodovara spilgtākos pieteikumus kino mākslā no pagājušā gadsimta 80. gadiem līdz šī gadsimta pirmajai desmitgadei: “Sievietes uz nervu sabrukuma robežas” (1988), “Sasien mani! Atsien mani!” (1989), “Viss par manu māti” (1999), “Sliktā audzināšana” (2004). Katra filma tiks demonstrēta divos seansos un tos papildinās ievadvārdi, viktorīnas, dejas un īslekcijas.

Pasākuma norisi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome.

Režisors:

Pedro Almodóvar

Aktieri:

Victoria Abril, Antonio Banderas, Loles León, Rossy de Palma

Gads:

1989

Valsts:

ES

Valoda:

ES

Subtitri:

LV, EN

  • D3Uc8gZU4AAWWFB.jpeg
  • tiemeuptiemedown1990.93294.jpg
  • Tie-Me-Up-3.jpg
  • 28593id_223_w1600.jpg

Repertuārs