0

Tvinpīka: caur uguni

Twin Peaks: Fire Walk With Me

16+

Drāma, mistērija

134 min

icon imbd

Tvinipīkas pilsētiņā ikvienam ir savi noslēpumi, taču nevienam to nav tik daudz kā Lorai Palmerei. Šajā priekšvēstulē deviņdesmito gadu novatoriskajam televīzijas seriālam, Deivids Linčs atdzīvina pusaudzi, kas seriāla sākumā tika atrasta ietīta plēvē – sekojam miesta populārākās studentes dzīves pēdējai nedēļai, atklājot mīklas, kas saistītas ar viņas slepkavību.

“Tvinpīka: caur uguni” (Twin Peaks: Fire Walk with Me) pirmizrādīta Kannu kinofestivālā, nominēta Zelta palmas zaram un atzīta par vienu no cilvēciskākajām Deivida Linča filmām. 

Piektdien, 8. decembrī pl. 18:00 pirms filmas seansa gaidāms ievads no Vadima Agapova par Tvinpīkas seriāla fenomenu.

Atzīmējot Kino Bizes vienpadsmito gadadienu, aicinām astoņos seansos iepazīt četrus jūtūbera-aktiera-mūziķa-mākslinieka-režisora Deivida Linča kinodarbus. Retrospekcija apvienos spilgtākās amerikāņu kulta režisora filmas – aizsākums ar pilnmetrāžas debiju “Dzēšgumijgalva”, 90. gadu rokmūzikas galvlauzis “Ceļš uz nekurieni”, Tvinpīkas sāgas atslēgfilma un Linčam raksturīgā sirreālisma estetizācija filmā “Malholanda ceļš”. Katra filma tiks demonstrēta divos seansos ar subtitriem latviešu valodā. Daļu no seansiem papildinās ievadvārdi, viktorīnas un īslekcijas.

Režisors:

David Lynch

Aktieri:

Sheryl Lee, Ray Wise, Mädchen Amick, Dana Ashbrook

Gads:

1992

Valsts:

US

Valoda:

EN

Subtitri:

LV

  • TwinPeaksFireWalkwithMe4.jpg
  • Twin-Peaks-Fire-Walk-With-Me-4-1600x900-c-default.jpg
  • Twin-Peaks-Fire-Walk-With-Me-1-1600x900-c-default.jpg
  • CIN_TwinPeaks_1600x900-a_57517.jpeg

Repertuārs