0

Viss par manu māti

All About My Mother

16+

Drāma

101 min

icon imbd

Bijusī aktrise Manuela zaudē savu 17 gadus jauno dēlu Estabanu. Izmisīgi sekojot kādai aktrisei, lai iegūtu tās autogrāfu, Estabans ciešs ceļu satiksmes negadījumā un izdziest mātes acu priekšā. Pēc dēla nāves Manuela dodas uz Barselonu, lai uzmeklētu dēla bioloģisko tēvu, transpersonu Lolu, un pavēstītu par viņam līdz šim nezināmā dēla nāvi. 

Filma “Viss par manu māti” bijis spāņu kinorežisora Pedro Almodovara triumfs Eiropas kinofestivālos, kas saņēma arī “Oskaru” par labāko ārzemju filmu. Tajā meistars līdz perfekcijai izstrādā sev zināmo tēmu loku, kurā neizpaliek rotaļīgas režijas spice ar spēcīgiem sieviešu raksturiem, dzimuma un dzimtes ambivalenci un smalku līdzsvaru starp melodrāmu un traģikomēdiju.

Piektdien, 9. decembrī, plkst. 20.00 apmeklētāji pirms seansa ir aicināti piedalīties raidieraksta “Mans draugs – kino cilvēks” komandas veidotajā kino viktorīnā par Pedro Almodovara filmogrāfiju un uzkavēties kinoteātrī arī pēc seansa, kad retrospektīvos ritmos vakaru vadīs DJ Alise Ģelze.

Kinoteātris “Kino Bize” desmitajā jubilejā aicina astoņos seansos baudīt četras spāņu kinorežisora Pedro Almodovara filmas un kopā atzīmēt kinoteātra apaļās jubilejas svinības. Retrospektīva apvieno Almodovara spilgtākos pieteikumus kino mākslā no pagājušā gadsimta 80. gadiem līdz šī gadsimta pirmajai desmitgadei: “Sievietes uz nervu sabrukuma robežas” (1988), “Sasien mani! Atsien mani!” (1989), “Viss par manu māti” (1999), “Sliktā audzināšana” (2004). Katra filma tiks demonstrēta divos seansos un tos papildinās ievadvārdi, viktorīnas, dejas un īslekcijas.

Pasākuma norisi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome.

Režisors:

Pedro Almodóvar

Aktieri:

Cecilia Roth, Marisa Paredes, Candela Peña, Penélope Cruz, Antonia San Juan

Gads:

1999

Valsts:

ES

Valoda:

ES

Subtitri:

LV, EN

  • All-About-My-Mother-3.jpg
  • All-About-My-Mother-2.jpg
  • maxresdefault.jpg
  • All-About-My-Mother-4.jpg

Repertuārs