0

Konkurss 27 Times Cinema

Ziņas
image Photo 2021_3.PNG

Arī šogad Europa Cinemas meklē 27 jaunus kino entuziastus, kuri vēlas doties uz Venēcijas kino festivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks. Izvēlētajam pārstāvim tiek pilnībā apmaksāts ceļš uz kino festivālu un dota iespēja piedalīties meistarklasēs, skatīties filmu programmu, kā arī satikt dažādus atzītus kino režisorus, producentus un citus kino ekspertus. Iepriekšējos gados Latviju un kinoteātri “Kino Bize” Venēcijas kino festivālā pārstāvēja Marta Kraujiņa, Madara Enzele un Juta Jākobsone. 

Konkursa dalībniekam:
– jābūt regulāram kinoteātru apmeklētājam vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
– teicami jāpārvalda angļu valoda – gan rakstiski, gan mutiski;
– jābūt aktīvam sociālo tīklu lietotājam (Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat vai TikTok);
– jāmāk formulēt savu viedokli un izteikties par redzēto;
– jāprot veidot podkāstus, rakstīt blogu vai veidot video apskatus, fotografēšanas un citas iemaņas tiek uzskatītas par priekšrocību.

Lai pieteiktos:
– jāaizpilda pieteikuma veidlapa ŠEIT;
– jāiesūta līdz 30 sekundēm garu video, kurā skaidrots, ko kandidātam nozīmē Eiropa. Video jāsāk ar tekstu "Europe for me is...", kam seko indivīda argumentācija. Video palīdzēs novērtēt kandidāta angļu valodas un audiovizuālā satura izstrādes prasmes. Video ieteicams nodrošināt HD kvalitātē, kā arī izrādīt savas radošās spējas. 

Pieteikuma video un veidlapu sūtīt uz kino@kinobize.lv līdz 31. martam. Video iesakām sūtīt caur wetransfer.com

Ja Europa Cinemas kandidātu izvēlēsies dalībai Venēcijas kinofestivāla jauniešu žūrijā, tam tiks apmaksāta nokļūšana līdz Venēcijai un atpakaļ, kā arī nodrošināta mājvieta uz Lido salas, kur norisinās ikgadējais Venēcijas kinofestivāls. Tāpat dalībniekam tiks izsniegta arī festivāla akreditācijas karte.

Dalībniekiem jāuzturās festivālā no 29. augustam līdz 10. septembrim, jābūt žūrijā, lai vērtētu filmas, kas sacenšas par Giornate degli Autori balvu. Jāpiedalās diskusijās, meistarklasēs un darbnīcās, kas fokusēsies uz savu komunikācijas prasmju uzlabošanu. Jādalās iespaidos par LUX skatītāju balvu arī pēc festivāla, jāapmeklē organizētie LUX skatītāju balvas pasākumi no septembra līdz martam, kā arī jābūt pieejamam dalībai LUX skatītāju balvas atlases komisijā laikā no jūnija līdz septembrim. 

Vairāk par 27 Times Cinema
Papildu informācija

Projektu īsteno Eiropas Parlamenta LUX  kino balvas organizatori sadarbībā ar Europa Cinemas, Venēcijas dienām (Giornate degli Autori) un Cineuropa.

Publicēts: 27.02.2023.Atpakaļ uz jaunumiem

Repertuārs